Recyklované dárkové tašky na víno FOREWEAR

Milí čtenáři,

máme velikou radost z toho, že se naše produktová rodina rozrostla o nové členy. K obalům na telefony, tablety, knihy a zápisníky přibyly neobvyklé dárkové tašky na víno či jiné lahve s lahodnými nápoji. Jako všechny naše výrobky, i tyto tašky na víno jsou vyrobeny z recyklovaného textilu a zdobí je barevný potisk, který můžeme libovolně přizpůsobit na míru.

Nový člen naší produktové rodiny - dárkové tašky na víno z recyklovaného textilu

Nový člen naší produktové rodiny – dárkové tašky na víno z recyklovaného textilu

Možná se ptáte, proč textilní tašky na víno či lahve, když všichni dobře známe a používáme jejich papírové kamarádky, anebo někdo zkrátka též tašky igelitové. Možná si říkáte, že přeci papírové tašky na víno jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí, že si je často předáváme dál a dál. Na první pohled to tak skutečně vypadá. Na druhý pohled toto zdání už ale pokulhává.

Zde jedno srovnání papírových tašek vs. igelitových: „Papírové tašky v konečném důsledku o tolik ekologičtější nejsou. Výroba je energeticky poměrně náročná, papírová taška je ve srovnání s plastem relativně těžká a na její výrobu je potřeba více materiálu,“ říká Vladimír Kočí z Vysoké školy chemicko-technologické (VŠCHT) (zdroj).

Ve stejném článku se dále píše, že dřevo, ze kterého se papír vyrábí, je sice obnovitelná surovina, ale je také těžké, čímž je náročnější na dopravu. Recyklace papíru je z pohledu postupu v podstatě stejně náročná jako recyklace plastu.

Takže když se díváme na papír jako na materiál z pohledu ekologie, o tolik moc se od plastu neliší. Také všichni víme, že papírové tašky brzy ukazují známky opotřebení, pomačkání, ušpinění. Co s tím?

Vyměňme papírové tašky za textilní tašky vyrobené z druhotně zpracovaného recyklovaného textilu. Znovu využijeme to, co by jinak skončilo v popelnicích, ve spalovně či na skládkách – starý či zbytečný textil – a dáme mu nový smysl.

Neobvyklé dárkové tašky FOREWEAR s možností potisku libovolným designem

Neobvyklé dárkové tašky FOREWEAR s možností potisku libovolným designem

Textilní dárkové tašky na víno a jiné lahvové nápoje vydrží déle, jsou pevné, nehrozí jejich protržení a nezmačkají se. Jsou také prostorné a tím vhodné i pro atypickou nebo širší lahev. Jsou proto jasnými kandidáty na putovní dárek. Každému novému majiteli vyloudí úsměv na rtech.

Prostorné a pevné - takové jsou tyto netypické textilní tašky na víno

Prostorné a pevné – takové jsou tyto netypické textilní tašky na víno

Je z nich hezký páreček, co říkáte? My v tom máme jasno – kvalitní láhev vína či jiného dobrého pití a ekologické dárkové tašky k sobě jednoznačně sedí. A bonusem navíc je, že každému klientovi, který by chtěl tyto tašky od nás odebrat, můžeme připravit jedinečný barevný potisk dle vybraných barev na míru, a tak textilní tašku na lahve stylově obrandovat či vkusně opatřit firemním logem.

Ladí k sobě skvěle - láhev vína a dárková taška z recyklovaného textilu FOREWEAR

Ladí k sobě skvěle – láhev vína a dárková taška z recyklovaného textilu FOREWEAR

Staré rčení říká – in vino veritas – ve víně je pravda. Když je víno v ekologické dárkové tašce FOREWEAR, tak je ta pravda v naší tašce 🙂

Líbí se Vám dárkové tašky na víno? Napište nám nebo zavolejte, s radostí vyrobíme tašky na víno Vaší firmě na míru.

Hezké podzimní dny přeje Martina

Komentáře