Jak Vám plníme přání aneb obal na knihu je ve výrobě

Ahoj přátelé,

máme pro Vás pár super novinek ze světa FOREWEAR.

Začneme hned tou nejlepší, která Vás zajisté potěší. Během našich prodejních akcí, bazárků a sbírek oblečení jsme mluvily se spoustou z Vás a čerpaly jsme inspiraci. Totiž náš recyklovaný materiál dokáže vzbudit vlnu nápadů, které postupně zapisujeme a ukládáme do šuplíčku. Před nějakou dobou jsme se rozhodly, že je třeba plnit přání, a BOA design jsme požádaly, aby vymysleli fikaný obal na knížku. A oni vymysleli. Obal pasuje na knížku o velikosti zhruba A5, ale je jedno, jestli čtete jednou bichli a podruhé nějaký krátký příběh. Obal nasunete na desky knihy a můžete s ním posouvat, a tím měnit jeho velikost.

Chráněná dílna v Chotěboři pracuje na tom, aby se k Vám obaly dostaly co nejdříve. Samozřejmě, že budou s našimi barevnými potisky.

Obal na knížku

Obal na knížku

DSC_0659

Jsme rády, že po dokončení zakázky pro T-Mobile, se nám daří získávat další zakázky od firem. Máme za sebou schůzku v ČEPS, kde zaujal potisk od Zuzky přímo na míru. Je inspirovaný elektrickými stožáry. Snad nám potvrdí objednávku nejen na zápisníky, ale také na obaly na mobil.

Další zakázka, kterou již nyní začínáme realizovat, je pro Envirocont, kde nejvíce zaujaly naše černé zápisníky se zelenou gumou. A do třetice si zopakujeme zápisníky pro PwC ČR 🙂

DSC08240

Takhle vypadá zkompletovaná hromada 500 zápisníků pro T-mobile

Ještě se podívejte na jednu menší zakázku pro školitelku Petru Drahoňovskou, pro kterou jsme vyráběly kapsy na papíry.

FOREWAER_PD_kapsy_01

A ještě jedna potěšující zpráva pro ty, kdo by chtěli nakupovat ihned něco nového. Dorazily nám obaly na mobil s trojúhelníčkovým potiskem od Zuzky. Jsou v kombinaci s růžovou nebo žlutou gumou. Nám se moc líbí. A Vám?

FOREWAER_nove_potisky_01

Pokud chcete přijít nakupovat, můžete stále do Impact Hub Praha, Drtinova 10 do samoobslužné poličky (pokud chcete nové výrobky, dejte nám předem vědět, že přijdete), dále do obchůdku Kuráž v Benediktské ulici 7, do obchůdku Koloběh, Dittrichova 9, Praha 2 anebo on-line na ZOOT Dobro, kde jsou k mání černé výrobky a unikátní tašky FOREWEAR z recyklované bavlny s velikánskou barevnou osmičkou.

O všem informujeme na Facebooku, tak kdo nás ještě nesledujete, šup šup, dejte nám svůj vztyčený palec 🙂

Komentáře