Novinky o pytlích a naší zatím největší zakázce pro T-mobile

Přátelé, kamarádi, máme pro Vás super novinky. Pytle, které s námi pomáháte plnit oblečením, mají další charitativní uplatnění.

Ve středu 11. června 2014 se odvážely vytříděné pytle se starým či nenositelným oblečením do továrny na zpracování textilu. Bylo hrozné vedro, proto velký dík patří těm, kteří tahali velké pytle ze skladu v prvním patře v Jedličkově ústavu na Vyšehradě. Pytle létaly dokonce i oknem. Bylo jich asi 40 a pocházejí z různých sbírek a bazárků. Například po Výměně oblečení, která se konala v Baby Office, se odváželo 8 pytlů, po Bazárku v Impact Hub Praha to bylo pytlů 12. Mezi starým oblečením se našlo ještě pár použitelných doplňků, bot a nejrůznějších věcí, které ovšem k naší a snad i Vaší radosti neskončí na skládce, ale díky manželce pana továrníka najdou další uplatnění v azylových domech v Žamberku, na základní speciální škole v Bartošovicích a ve Sdružení Neratov, které například podporuje pěstounské rodiny opuštěných a handicapovaných dětí.

No tak házej!

No tak házej!

Pytle ve skladu

Pytle ve skladu

Taková pomoc nám opravdu dělá radost, proto pokud myslíte, že by i firma, ve které třeba pracujete, mohla chtít uspořádat sbírku oblečení, dejte nám vědět. Sbírky jsou pro zaměstnance nejen možností, jak se zbavit věcí, které už nenosí, a dát jim další smysl, ale také edukativním a zábavným zpestřením pracovního dne. Mohou se od nás dozvědět vše o recyklaci textilního materiálu a prohlédnou si naše výrobky. Takto například vypadá pozvánka na sbírku oblečení pro AXA Assistance, která probíhá v týdnu od 16. do 20. 6.

Pozvánka na sbírku oblečení

Pozvánka na sbírku oblečení

A jak víte, jednou nemalou sbírkou oblečení začala i naše spolupráce s T-mobile. Podívejte se na fotky zápisníku s potiskem od Zuzky, který vytvořila právě na míru a v korporátním designu pro T-mobile. Líbí se Vám? Těchto zápisníků si od nás v T-mobile objednali 500 ks, je to zatím naše největší zakázka.

Zapisník T-mobile

Zapisník T-mobile

V současné době se kromě došívání posledních kousků pro T-mobile také chystáme doplnit náš sklad dalšími výrobky. Skoro vše, co jsme loni nechali v chráněné dílně ušít, zmizelo jak mávnutím proutku, ale brzy budeme mít opět dostatek černých i potištěných fešáků 🙂 To je dobrá zpráva nejen pro zájemce o barevné obaly na mobilní telefon 🙂

Závěrem pro Vás jako vždy máme alespoň jednu pozvánku na skvělou akci plnou designových věcí. Přijďte se podívat v sobotu 21.6. na Dyzajn market, kde bude i naše Markét. Potkat se s námi a výrobky si zakoupit můžete od 10:00 do 20:00 na piazzetě Národního Divadla 🙂

Komentáře