Multifunkční nejen svačinová taška

Milí čtenáři,

přemýšlíte občas, v čem odnést svačinu či oběd do práce, piknikové dobroty pro dva a nebo prostě jenom hledáte kvalitní recyklovanou tašku, která by svou funkčností nahradila mačkající se papírovou nebo nevkusnou igelitovou tašku?

Máme pro Vás řešení. Představujeme Vám náš nový výrobek – multifunkční svačinovou tašku v černo-šedém, růžovém nebo zeleném provedení, u kterých si toto všechno můžete na první dobrou odfajfkovat.

Jistě již znáte naše ploché taškyorganizéry – díky kterým má každá tužka, flashka, vizitka, dokument či menší notebook své místo. Co ale, když potřebujete uschovat a přenést něco objemnějšího? Třeba láhev s limonádou a borůvkový koláč, který vezmete na posezení v parku s přáteli?

Na to se přesně hodí náš recyklovaný výrobek ušitý českými ručičkami švadlenek v chráněné šicí dílně v Chotěboři, který si oblíbíte pro jeho všestranné využití.

Taška na 100 způsobů…

Jak se dá naše nová recyklovaná krasavice využít?

  • Jak už bylo řečeno, taška pojme několik krabiček s jídlem, které potřebujete přenést, vejde se do ní třeba čerstvě upečená bábovka nebo jakákoliv dobrota (tedy samozřejmě ve vlastní krabičce). Můžete v ní přenášet ovoce, lehčí nádobí, vlastní lahev s vodou
  • Lze ji využít jako tašku na boty, např. na lodičky, když právě jdete na nějakou akci a potřebujete si s sebou vzít přezutí.
  • Využití najde také jako taška na svetřík či svrchní díl oblečení, který si potřebujete odložit a nemáte právě třetí ruku.
  • Hodí se skvěle i na notebook s kabely, myší a třeba externí disk.
  • Může najít uplatnění jako box na potřeby na šití (hezky se do ní vejdou klubíčka, jehlice, bavlnky).
  • Tím, že má široké dno, v ní můžete nosit dokumenty A4, desky, šanony.
  • Nevíte, v čem přenést zpět knížky do knihovny, aby se vám neponičily? Do naší multifunkční tašky se jich vejde hned několik a nemusíte se bát, že se vám po cestě roztrhne: zpevněná ucha, se kterými si naše švadleny daly obzvláště práci, to jistí.
  • Může se krásně vyjímat ve Vaší koupelně. Tím, že je samostojná, dá se využít třeba jako košík na hřebeny, gumičky a kosmetiku.
  • A věříme, že vymyslíte další možnosti jejího využití, o které se s námi třeba podělíte 🙂 
Markét s Jani Myškovou Lavrenčíkovou z PVK na Večeru dobrovolných závazků v Černínském paláci

A něco pro firemní zákazníky..

Plánujete-li tyto praktické recyklované tašky pořídit pro své zaměstnance, můžete jim do nich zabalit Vaše propagační předměty a vytvořit tak vkusný “welcome bag”, který Vaše nové kolegy dozajista potěší. Jak to může vypadat se podívejte na obrázcích ze zakázky pro společnost IKEA, která naše svačinové tašky rozdala svým zaměstnancům na výročním kick-off meetingu.

Lukáš Běhunčík, IKEA, Veronika Modrá, Borůvka Praha a Markét

Velmi rádi Vám tyto tašky vyrobíme a věříme, že Vám udělají skvělou službu. Máte-li nápad na vlastní design, nebo chcete použít neutrální a elegantní šedo-černé provedení, neváhejte nás kontaktovat.

Za FOREWEAR zdraví,

Anežka a Markét

Komentáře