Recyklované tašky a kapsy pro Tchibo

Tašky a kapsičky

leden 2018

Jsme rádi, že Tchibo dlouhodobě podporuje vybrané spolupracující organizace a mohli jsme pro ně uspořádat jak sbírku oblečení, tak vyrobit recyklované tašky na dokumenty či menší dárky a také kapsičky (etue), které mají nejrůznější využití.

Zajímavost o zakázce

Společnost Tchibo v České republice je náš dlouhodobý partner. V Tchibu říkají, že nechtějí skákat z podpory jednoho prospěšného projektu na druhou, ale svou odpovědnost chápou tak, že umožní pravidelně se opakující spolupráci. Již třetím rokem jsme v Tchibu spolu s Borůvkou Praha uspořádali sbírku oblečení a tentokrát se ve sbírce na konci roku 2017 vybralo 150 kg oblečení, které bylo převezeno do obchůdku Koloběh. Jsme rádi, že jsme též mohli pro Tchibo vyrobit naše recyklované výrobky, které poslouží jako firemní dárky. A víte, co by nás velmi potěšilo? Když bychom mohli vyrobit limitovanou designovou edici našich výrobků pro síť obchodů Tchibo. Třeba se nám to v budoucnu podaří 😊

V pražské kanceláři Tchibo jsme i letos uspořádali podzimní sbírku oblečení v rámci národního projektu FOREWEAR. Mile nás potěšila aktivní účast kolegů a plné pytle oblečení vážící celkem 150 kg, děkujeme všem, kteří se zapojili. Jsme rádi, že se vše zužitkuje a použije na dobrou věc. Vybrané nositelné oblečení putovalo do charitativního obchůdku Koloběh, který spravuje Borůvka Praha o.p.s., organizace pomáhající lidem se zdravotním postižením. Jeho prodejem získá prostředky na svoji činnost. Z nevyužitelného textilu, který nelze prodat, nám po jeho recyklaci pracovníci chráněné dílny Fokus Vysočina v Chotěboři ušili krásné a funkční designové výrobky FOREWEAR - etue a spisové tašky, z nichž se budou těšit naši kolegové i obchodní partneři. Tašky i etue jsou kvalitně zpracované včetně originálního designu. Moc děkujeme za skvělou komunikaci a výbornou spolupráci a těšíme se na další spolupráci v příštím roce.
Petra ŠtěpováCorporate Responsibility Specialist CZ/SK, Tchibo Praha, spol. s r.o.