T-Mobile

Recy bloky

květen 2014

Zakázka pro T-Mobile ČR - 500 ks krásných designových zápisníků s potiskem, byla naší celkově druhou zakázkou po spuštění projektu. Černo-bílý unisex design připravila Zuzka Jurová a jsme si jistí, že takovýto design nezestárne.

Zajímavost o zakázce

Toto byla naše první velká zakázka. Když jsme tehdy ještě se Zuzkou dostaly důvěru od paní Lucie Páníkové z T-Mobile, měly jsme obrovskou radost. Ale cítily jsme také zodpovědnost, že se to musí povést. A samozřejmě nešlo vše tak hladce, jak bychom si přály. Tím, že tiskneme na recyklát, který je nestálý, a vyráběly jsme hned 500 ks zápisníků, jsme se musely popasovat s velkým množstvím vadných tisků. Naštěstí jsme z nepovedených kusů nechali vyrobit menší obaly na mobily a vizitkáře, tak vše bylo zúročeno do poslední nitky.

Na podzim roku 2013 jsme v T-Mobile během vánočního jarmarku uspořádali sbírku oblečení ve spolupráci s FOREWEAR. Po sbírce mě kontaktovaly Markéta a Zuzka s návrhem zařadit výrobky z recyklovaného oblečení do nabídky reklamních předmětů T-Mobile. Zpočátku jsem byla trochu nedůvěřivá, přeci jen byl jejich projekt úplně nový a neměly za sebou ještě žádné úspěšně dokončené zakázky. Také jsem váhala, jestli u nás reklamní předmět "s přesahem" najde cílovou skupinu. Jelikož ale rádi podporujeme mladé lidi, kteří mají dobrý nápad a chtějí něco dokázat, rozhodli jsme se do spolupráce jít. Chvíli jsme ladili potisk, aby byl zápisník univerzálně použitelný jako dárek pro muže i pro ženy. Rozhodli jsme se nakonec pro střízlivý černobílý design. Během cca 3 měsíců vznikaly obaly na zápisníky v chráněné dílně v Chotěboři a výsledek se nám moc líbí: z celkem 500 ks je již více než polovina rozebrána. Spolupráci s FOREWEAR mohu doporučit, jednání bylo spolehlivé a profesionální, jsem ráda, že jsme takto mohli pomoci dobré věci, a věřím, že něco v budoucnu opět vymyslíme.
Lucie PáníkováSenior specialista podpory prodeje, T-Mobile Czech Republic a.s.