Hoval

Zápisníky

červen 2017

Zápisníky pro společnost Hoval byly první, u kterých jsme zezadu nechali našít praktické poutko na tužku či na propisku. A bloky uvnitř nejen že jsou recyklované, ale mají i tečkovaný vnitřek.

Zajímavost o zakázce

Na výrobě zápisníků pro spol. Hoval se podílela paní Alenka (53 let). V chráněné šicí dílně pracuje přes 4 roky a dostala se do ní náhodou. Docházela na Úřad práce, kde jí paní řekla, že ve Fokusu shánějí pracovnici na šicí dílnu. Když tam ale dorazila, místo už bylo obsazené, na její straně však bylo štěstí, a protože je vyučená dámská krejčová, dostala šanci. Paní Alenka nejčastěji stříhá jednotlivé díly a našívá cedulky. Mezi její zájmy patří rozmazlování vnoučka Dominička, čtyři yorkšíři, jeden jack russel a práce na zahrádce.

V rámci vymýšlení vánočních dárků pro naše významné partnery jsme přemýšleli, jaký originální dárek bychom jim věnovali. Jelikož máme rádi dary s příběhem, rozhodli jsme se oslovit FOREWEAR, který navíc splňuje náš EKO směr. Zvolili jsme na míru šité zápisníky a společně s FOREWEAR jsme doladili barevné provedení, povídaní o naší společnosti pomocí visačky a připevnění propisky k zápisníku. Spolupráce s FOREWEAR proběhla naprosto perfektně. Domluva, dodání i předání darů dopadlo na výbornou a rozhodně to nebyla s FOREWEAR naše poslední kooperace!
Mgr. Nicola RandováMarketing & Sales Support CZ&SK Hoval spol. s r.o.