Jsem spokojeným zákazníkem FOREWEAR, protože… I. část

Milí čtenáři,

za dobu fungování našeho projektu jsme dostali spoustu referencí od našich zákazníků. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá, pomáhá nám posouvat se neustále kupředu. Když jsem si všechny ty reference pročítala, napadlo mne z nich udělat krátký blogový příspěvek. A jelikož z krátkého se začal rýsovat příspěvek pěkně dlouhý, vznikly články hned dva. V každém z nich se zaměřím na jiné vlastnosti našich recyklovaných výrobků, které jsou často zmiňované.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co na výrobcích FOREWEAR nejvíce oceňují jejich spokojení majitelé. Jaké jsou první dvě vlastnosti výrobků?

  • PŘÍBĚH. Projekt FOREWEAR má za sebou silný a smysluplný příběh. Jsme v něm propojeni se spoustou dalších lidí a organizací. Postaráme se o staré oblečení, které lidem jen tak leží ve skříních. Pořádáme jak sbírky oblečení ve firmách, tak bazárky. Hezké kousky, které se ještě dají nosit, pomohou lidem v nouzi. Nenositelné oblečení se speciální technikou přetvoří na nový recyklovaný materiál. Pak je na nás, abychom na něj vymysleli barevný potisk. Potištěný materiál putuje do chráněné šicí dílny v Čechách, kde z něho ušijí naše výrobky. O co nám tedy hlavně jde? Snažíme se podporovat zodpovědný společenský konzum, udržitelnost i životní prostředí. O tom, jak vše funguje, máme také krátké video.

Obaly na knihu FOREWEAR

  • ORIGINÁLNÍ DESIGN. Jak jsem zmínila v předešlém odstavci, potisky si vytváříme sami (pro výrobky v e-shopech a kamenných obchodech) anebo podle představ našich firemních zákazníků (podívejte se do našeho portfolia ). Každý výrobek FOREWEAR je tak originál, na kterém je každičký jednotlivý prvek promyšlený tak, aby barevně ladil a vyjádřil jasně vizuální identitu dané společnosti, pro kterou jsme jej navrhli. Naše výrobky připravujeme v limitovaných designových sadách a nenajdete je v každém obchodě.

Společnost Etnetera Activate, nadšenci do dat a online byznysu, si od nás objednala obaly na knihu jako vánoční dárky pro své klienty i zaměstnance.

A takto náš projekt vnímají někteří spokojení zákazníci:

„Nerada vyhazuji věci, protože si vážím práce lidí, kteří je vyrobili, i peněz, které mě stály. Když tedy můžu prostřednictvím projektu FOREWEAR najít nepotřebnému oblečení nové využití, jsem ráda. Sama jsem si některé výrobky FOREWEAR pořídila a udělala jimi radost sobě i svým blízkým. Obal na knihu, zápisník nebo taška z recyklovaného materiálu jsou skvělé, praktické a smysluplné dárky. Takže díky, FOREWEAR!“ Veronika Dlouhá, Internal and External Communication and Sponsoring Communication, Marketing and Communication, Komerční banka.

Veronika Dlouhá, Internal and External Communication and Sponsoring Communication, Marketing and Communication, Komerční banka

„Za sebe musím upřímně říct, že obal na knihu FOREWEAR používám neustále a moc se líbí nejenom mně, ale i mému okolí. Často slyším dotazy, kde jsem ho zakoupila, a moc se líbí možnost variabilního použití pro různé šířky (tloušťky) a velikosti knih. Projekt FOREWEAR mne opravdu zaujal – vyrábí designové, neokoukané, originální věci, které se líbí a které dobře slouží. Nevytváří tedy jenom nějaké předměty, které koupíte, protože jde o dobrou věc, i když to vlastně není nic moc – je to přeci charita. Ale naopak, dává lidem práci, za kterou jiní platí (a platí rádi 🙂 ) jako za jakékoliv jiné zboží, protože je to prostě hezké a líbí se to. Naše společnost prostě je do značné míry konzumní a nemůžeme se tvářit, že tomu tak není. A úžasné je, že se konečně našel veřejně prospěšný projekt, který přiznává, že s tím nemá smysl bojovat, dělat, že je to špatné a tvářit se ohromně „nekonzumně“, když se to naopak, dá moc krásně použít pro super věc. Za mne opravdu na jedničku, takhle má podle mne vypadat prospěšný projekt, aby opravdu prospěšný byl.“
Marcela Prokůpková, Quality Development & Corporate Responsibility Manager, TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Marcela Prokůpková, Quality Development & Corporate Responsibility Manager, TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

„Obal na mobil jsem dostala jako dárek a natolik mě nadchl, že se bez něj nikam nehnu. Nejen, že design je úžasný, ale také celý projekt FOREWEAR je prostě skvělý. Moc se mi líbí myšlenka využití oblečení, které by už nikdo nenosil a jen by se někam zahodilo. Takto může dělat radost dál. Určitě v budoucnu nadělím také některý z výrobků svým známým.“ Kateřina Fišerová

Katka Fišerová s obalem na telefon FOREWEAR

Chtěli byste si pročíst další reference od našich zákazníků? Najdete je zde.

V příštím článku budeme pokračovat a představíme Vám další dvě vlastnosti, které naši zákazníci oceňují na výrobcích FOREWEAR.

Komentáře