Kdo si již zakoupil nějaký krásně designový výrobek z recyklovaného oblečení?

A co říká o svém vyvoleném výrobku?

Kromě kupců na této stránce se můžete podívat do galerie Šťastných majitelů výrobků FOREWEAR na Facebooku.

FOREWEAR_Referencni_foto-Petr_Skondrojanis

Petr Skondrojanis - historicky první kupec!

 

FOREWEAR_Referencni_foto-Dusana_Sarikova

Duška Šáríková - Co-host, Hub

"Unikátny projekt,ktorý svoj socialno-prospešný rozmer podčiarkuje originálnym dizajnom a štýlovým prevedením. Príbeh, ktorý stojí za výrobkami FOREWEAR zaručene "dostane" nielen fanúšikov recyklácie, ale i každého, kto vidí zmysel "dávať veciam druhú šancu."

 

FOREWEAR_Referencni_foto-Iva_Bursova_small

Iva Buršová - kouč pro nový začátek

"Mám radost, že deník vzbuzuje pozornost a když ho mám na stole, lidi se ptají, co to je. Koupila jsem si jej proto, abych si mohla zaznamenávat myšlenky a nápady, které když si hned nezapíšu, tak je zapomenu. Začala jsem tím, že jsem si na první stranu napsala otázky, které mi pomohou ohlédnout se za rokem 2013, co se mi v tomto roce podařilo, na co jsem pyšná a na co se těším v příštím roce. Účinná reflexe a odpovědi jsou skvělá inspirace pro rok 2014. Doporučuji všem, kteří nechtějí zůstat jen u novoročních předsevzetí na papíře, ale chtějí vidět, slyšet a cítit, že dosáhli cíle."

 

FOREWEAR_Referencni_foto-Ondrej_Suchanek

Ondřej Suchánek - Kompetenční centrum IBM, IBM Smart University CZ

"Zápisník FOREWEAR jsem koupil jako vánoční dárek, ale líbí se mi natolik, že si brzy nejspíš přijdu koupit i jeden pro sebe."

 

FOREWEAR_Referencni_foto-Thomas_Scholz_small

Thomas Scholz

"These fashionable products with spirit and mentality of a sustainable and ambitioned project towards a world that respects resources and people incarnate a liaison of passion and beauty I have never seen. Thanks to FOREWEAR selling me some of the proves that this is possible, proud to know the protagonists in person."

 

FOREWEAR_Referencni_foto_Kristyna_Gavrinevova_small

Kristýna Gavriněvová

"Nakoupila jsem u FOREWEAR zápisník a dva obaly na tablet jako vánoční dárky, aby i moji blízcí mohli žasnout nad tím, v co se může přerodit staré oblečení. Mně třeba pořád vrtá hlavou, kolik triček a džínů asi padne na výrobu jednoho obalu na zápisník. To by mohl být další krok, jak vaše výrobky propagovat... Držím palce!"

 

FOREWEAR_Referencni_foto-Vojta_Oplestil_small

Vojta Opleštil

"Jednoduchý výrobek, který má příběh a jehož design nenajdete úplně v každém krámu. A krom toho dvě úžasné zakladatelky s dobrým nápadem a již prokázanou schopností ho dotáhnout do konce"