ZOOT - Seznam

Recy bloky

únor 2017

Speciální kolekcí pro Seznam.cz jsme se zapojili k výročí 25 let od připojení ČR k internetu!! Spolu se ZOOT DOBRO jsme připravili recy bloky a podpořili jimi projekt Člověk v tísniJeden svět na školách #pripojujise. Tyto recyklované zápisníky z limitované edice si můžete zakoupit přes e-shop platformy ZOOT Dobro.

Zajímavost o zakázce

Již více než 3 roky spolupracujeme s úspěšným e-shopem s módou ZOOT. Skrz jejich platformu ZOOT DOBRO. jsme měli možnost prezentovat a prodávat černou řadu našich výrobků, a také tašky s osmičkou z recyklované bavlny. Tentokrát se na nás DOBRO obrátilo s možností vyrobit limitovanou edici pro Seznam. Neváhali jsme a výsledek je na světě.

"Pro DOBROu kolekci #pripojuji se, která oslavuje připojení ČR k internetu, jsme jako jeden z produktů vybrali na míru potištěné bloky od FOREWEAR. Bloky jsou potištěny červeným nebo černým designem, který má symbolizovat propojování. Na první pohled se může zdát, že jsou zde bloky trochu zvláštní volbou, na stranu druhou nám právě přijde vtipné propojit jedním projektem online svět s tím offline, ve kterém si každý z nás někdy potřebuje psát poznámky ne na klávesnici, ale vlastní rukou. S FOREWEAR nespolupracujeme poprvé a jsme rádi, že i tentokrát to klaplo!"
Klára Krčmařovákoordinátorka CSR platformy ZOOT DOBRO

Dlouhodobá spolupráce

Když jsme rozjížděly FOREWEAR se Zuzkou Jurovou, domluvili jsme se se ZOOT Dobro. že přes jejich platformu budeme prodávat naše výrobky. Tato možnost stále platí a i vy si takto můžete zakoupit naši černou řadu výrobků s neonově zářivými růžovými, zelenými i žlutými gumami.