Art from Robin

Zápisníky

prosinec 2019

Jako dárek pro klienty i přátele Marka Odrobiny, který vlastní advokátní kancelář, věnuje se několika dalším rozmanitým projektům a též ho baví abstraktní malba pod uměleckým jménem Art from Robin, jsme vyrobili dvojici zápisníků s motivy Markových olejomaleb.

Zajímavost o zakázce

Setkání s Markem Odrobinou bylo úplně náhodným setkáním třetího druhu, jak jsme pracovně nazvali naši mailovou komunikaci. Po návštěvě prostoru představujícího možnosti bezodpadového nakupování Minimum Waste ve Zlatnické ulici jsme do sebe takřka narazili na ulici. Slovo dalo slovo a Marek od nás zakoupil několik vzorků zápisníků. Potkali jsme se ještě jednou na výstavě Art Prague, kde představil své dílo, a následně do roka a do dne objednal celou sérii s dvěma motivy jeho vlastních olejomaleb. Fotografie s originálními díly bohužel nemáme k dispozici, jelikož, dle Markových slov, jsou obrazy už prodané. Tak máme radost, že jsou zvěčněné též na našich recyklovaných zápisnících.

S Markétou jsem se potkal spíš náhodou a překvapivě z toho vznikla spolupráce, kdy nám vyrobili designové zápisníky s motivem mých dvou obrazů jako vánoční dárky pro klienty naší advokátní kanceláře. Nápadů mám mnoho a již plánujeme navázat na spolupráci třeba tím, že si necháme vyrobit organizéry do aut pro můj projekt veteránů Zpátečka.
Marek OdrobinaZakladatel, Odrobina & Co. advokátní kancelář