Nielsen

Zápisníky

listopad 2016

 

Pro společnost AC Nielsen jsme vytvořili zápisníky s modrými, červenými a zelenými gumami a nitěmi v designu dle firemních linek a barevných teček. Zápisníky posloužily jako dárky pro zaměstnance, kteří se již několikrát zapojili do sběru oblečení pro Borůvku Praha o.p.s a obchůdek Koloběh.

Zajímavost o zakázce

Společnost Nielsen se zabývá průzkumy veřejného mínění. V květnu 2017 jsme zde uspořádali také sběr oblečení mezi zaměstnanci, kdy se vybralo celkem 80 kg. Na šití zápisníků s kapsami se podílela také paní Eliška (blonďatá s brýlemi, 47 let), která žije v Hlinsku a má částečný invalidní důchod. Má syna Karla a dceru Kateřinu. Po 25letém manželství se rozvedla pro velké neshody ve výchově. Proto je ráda, že má práci a kolem sebe spoustu dobrých lidí. Do chráněné dílny se dostala přes svou lékařku a pracuje zde už 5 let. Je vyučená elektromechanička a šití ji moc baví.

V roce 2016 jsme se rozhodli věnovat výrobky FOREWEAR jako vánoční dárky našim zaměstnancům. Projekt FOREWEAR a výroba těchto různorodých věcí přišla celému vedení společnosti zajímavá, originální a především smysluplná, protože jsme mohli podpořit dobrou věc! Spolupráce s Markétou Boreckou byla velmi profesionální a příjemná, Markéta se nám snažila vyjít vstříc a přizpůsobit se všem našim potřebám a představám. Díky tomu vznikl krásný produkt a my můžeme každé firmě uvažující o podobném zapojení firmu FOREWEAR jen doporučit! Děkujeme Markétě a celému týmu za skvělou spolupráci, na kterou v budoucnu určitě rádi navážeme.
Jitka FialováNielsen