Městská část Praha 4 - obaly na mobily

Obaly na mobily

květen 2017

V dubnu 2017 jsme vyrobili barevné obaly na mobily pro Městskou část Praha 4. Obaly jsou dostatečně velké pro většinu běžných smart phonů a dají se uzavřít přetažením gumy ze zadní části obalu dopředu. A aby si každý přišel na své, zvolili jsme hned tři barvy gum, červenou, žlutou a zelenou, které ladí k barvám erbu městské části.

Zajímavost o zakázce

Jelikož se naše spolupráce na výrobě kapes pro vítání občánků osvědčila, jako druhou zakázku pro Městskou část Praha 4 jsme vyráběli obaly na mobilní telefony. Na šití se podílela paní Irenka (na první fotografii), která do šicí dílny přišla z úřadu práce a má částečný invalidní důchod. Postupně se Irenka vypracovala až do role garanta za šití výrobků FOREWEAR. Irence je 59 let a mezi její zájmy patří četba a procházky. Říká: „Mám skvělý vztah se syny a jejich manželkami. Chtěla bych si co nejvíce užít vnoučat – mám zatím tři. Těším se na starobní důchod – na procházky s manželem.“

Moc se mi líbí spojení využití starého oblečení a zaměstnání osob se znevýhodněním pro výrobu tak pěkného a užitečného produktu. Městská část Praha 4 se takto snaží podpořit a rozšířit informaci o společensky prospěšném podnikání, které zapojuje do spolupráce znevýhodněné lidi v chráněných dílnách, kde vznikají tyto krásné recyklované výrobky. Spolupráce s FOREWEAR předčila naše očekávání. Pěkné a užitečné výrobky, které mají smysl, a k tomu moc příjemné jednání a profesionalita. Děkujeme.
Mgr. Petr Štěpánek, CSc.starosta MČ Praha 4