Kofola

Obaly na power banky

listopad 2016

Pro Kofolu ČeskoSlovensko jsme vyrobili krásné obaly na powerbanky v kofolím oranžovo-bílém designu s hnědou gumičkou a obšitím.

Zajímavost o zakázce

Kofola je tradice a moc nás potěšilo, že jsme s paní Jarkou Musilovou a Nikolou Doležalovou našli přiležitost vyrobit obaly na power banky jako vánoční dárky pro zaměstnance. U této zakázky jsme měli zadání vyrobit obaly přesně na konkrétní rozměr power bank, a tak jsme měřili a zkoušeli opravdu pečlivě, aby i náš recyklovaný materiál seděl na jedničku. Zakázka to byla náročná, jednalo se o úplně nový prototyp výrobku, ale výsledek se podařil a skvěle slouží účelu. A jako poděkování švadlenkám za jejich precizní práci poslala Kofola do dílny několik balíků Kofol.

Po výrobcích FOREWEAR jsme v Kofole pokukovali už dlouho a hledali vhodnou příležitost, jak je využít. Nakonec ta správná chvíle přišla letos v létě, kdy jsme vymýšleli a plánovali vánoční dárky pro naše Kofoláky. Teď už se tak všichni radují z krásného obalu v našich barvách, který je určen na powerbanku, ale krásně do něj pasuje i mobilní telefon, je tak jen na našich zaměstnancích, k čemu ho využijí. Moc děkujeme Markétě za ochotu a milý přístup, je s ní radost pracovat :-).
Nikola DoležalováPR Specialist Kofola ČeskoSlovensko a.s.