Komerční banka

Pouzdra na notebooky / dokumenty A4

únor 2024

Společnost Komerční banka se snaží svým odpovědným financováním přispívat k udržitelné budoucnosti a zmírnit i svůj dopad na životní prostředí a společnost. Desky na notebooky a dokumenty A4, které jsme pro ně vyrobili, jsou toho důkazem.

Zajímavost o zakázce

V KB jsme se ptali, jaká je odezva na naše výrobky, a dostali jsme tuto odpověď od Beáty Jirkové z odd. Sustainability & Communication (KB Group): "Pouzdra na notebooky zatím udělala radost převážně našim zaměstnancům (využíváme je jako ceny do soutěží, pozornosti v rámci školení nebo teambuildingů). Většinou se kolegové jako první ptají, z čeho jsou pouzdra vyrobená. Vysvětlujeme ji pak, o jaký jde materiál a že je ušily švadlenky z chráněné dílny. Kolegům se také líbí „čistý“ design s lístečky."

Na šití desek na NTB pro KB se podílela také paní Alenka (53 let, na fotce v šedém). Do šicí dílny se dostala spíše náhodou. Docházela na Úřad práce, kde jí paní řekla, že v sociálním podniku FOVY shánějí pracovnici na šicí dílnu. Když tam dorazila, místo už bylo obsazené. Paní Aleně ale přálo štěstí: jelikož je vyučená dámská krejčová, místo se pro ni nakonec našlo. V dílně pracuje již 7 let. Paní Alenka nejčastěji stříhá jednotlivé díly a našívá cedulky. Po práci se vždycky těší na návštěvu vnoučka Dominička, na své čtyři yorkšíry a práci na zahrádce.

„V Komerční bance neustále hledáme nové cesty k udržitelnosti, a to i v rámci firemních dárků. Výsledek spolupráce s FOREWEAR předčil naše očekávání. Vyrobené obaly na notebook nejen zdůrazňují náš závazek k udržitelnosti, ale jsou i esteticky přitažlivé. Spolupráce s Markétou a jejím týmem byla bezchybná, od prvního návrhu až po finální realizaci. Ocenili jsme zejména jejich otevřenost, flexibilitu a schopnost transformovat naše představy do krásných, funkčních produktů. Doporučujeme FOREWEAR každému, kdo hledá udržitelné a originální řešení.“
Anastázie ŠirinkinaSustainability & Communication, Komerční banka
„Z naší spolupráce s FOREWEAR vzešla originální pouzdra na notebooky přizpůsobená na míru našim potřebám. Slouží nám jako praktický doplněk do kanceláře, ale také skvělý příklad toho, že i dárkové předměty se dají dělat jinak – udržitelně, lokálně a hlavně srdcem. Pouzdra už stihla udělat radost našim zaměstnancům i obchodním partnerům, a předat tak myšlenku udržitelnosti dál. Děkujeme Markétě, která nás provázela zakázkou od A do Z. Mohli jsme se na ni vždy maximálně spolehnout a výsledek v podobě krásných, netradičních pouzder je toho jasným důkazem. Spolupráci s ní, stejně jako samotné výrobky FOREWEAR, můžeme jedině doporučit. “
Beáta JirkováSenior Sustainability Specialist, Komerční banka