Johnson & Johnson

Recy bloky

březen 2017

Na začátku roku 2017 jsme vyrobili červené zápisníky pro kick off meeting společnosti Johnson & Johnson. Již máme zprávy, že zápisníky v designu na míru sklidily u zaměstnanců velký úspěch 🙂 V J&J jsme již také 3 roky po sobě uspořádali sběr oblečení pro Borůvku Praha.

Zajímavost o zakázce

S JnJ máme dlouhodobou spolupráci. Nejprve jsme 3 roky po sobě pořádali sběr oblečení mezi zaměstnanci. Překvapivě se v této společnosti vždy vybrala opravdu velká hromada oblečení, doplňků, hraček. Po třech letech vzájemného poznávání a prezentování činnosti jak FOREWEAR, tak Borůvky Praha o.p.s., jsme od JnJ získali poptávku po vyrobení zápisníků pro kick off meeting divize Medical Devices. Následně jsme dovyráběli zápisníky i pro další divizi IT. Obě zakázky měly pro nás šibeniční termín, ale zvládli jsme to!

S FOREWEAR a Borůvkou pořádá Johnson & Johnson již několik let sbírky oblečení a mám velikou radost, že se nám letos podařilo jít ještě o krok dál a využít možnosti na míru vytvořeného zápisníku pro naše zaměstnance. Spolupráce byla skvělá a výsledkem je opravdu krásný notes s postranními kapsami, který udělal dvojí radost. Tu prvořadou - účelovou, ale také tu ze všeho co je za tím, z reálné a realizované pomoci potřebným.
Ing. Michala MalatGovernment Affairs Manager Johnson & Johnson