Heureka Group

Recyklované zápisníky

říjen 2021

Zápisník je klasika. Je to něco, co si mohu vzít do ruky a prostě do toho něco napsat nebo nakreslit. V této digitální době se k zápisníkům přiklonili i v Heureka Group a nechali si od nás vyrobit krásnou oranžovo-modrou kolekci jako dárky pro své zaměstnance.

Zajímavost o zakázce

Na designu zápisníku pro Heureka Group zapracovala Kristýna Pecina, talentovaná kreativní duše, která miluje minimalistický, jednoduchý a čistý design. Sama Kristýna se nerada obklopuje věcmi a radost jí dělají především nemateriální zážitky. Na její další tvorbu se můžete podívat zde.

Shodou náhod se nám s Kristýnou podařila domluvit ještě jedna spolupráce. Kristýna souhlasila, že nám vytvoří náš nový katalog výrobků FOREWEAR výměnou za to, že podpoříme vybrané organizace darováním našich výrobků. To se podařilo a vznikl krásný nový katalog, který si můžete od nás vyžádat i vy. A zároveň jsme podpořili věnováním celkem 96 ks našich výrobků neziskové organizace Semiramis z.ú., Spolu dětem, Ratolest Brno a Dětské krizové centrum. Celková hodnota daru činila 24 908 Kč a tyto dobročinné společnosti je využijí pro své aktivity většinou jako dárky nebo odměnu za aktivity a úspěchy svých klientů.

Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Paní Markéta Borecká, se kterou jsem vše vyřizovala, je člověk na správném místě. Komunikace s ní byla vždy příjemná, férová a ohlídala si plnění veškerých termínů nezbytných k dodání výrobků včas. Celou dobu jsme byli o všem informování a dokonce jsme dostávali i fotky s příběhem usměvavých a šťastných pracovnic. Dárky z dílny FOREWEAR dávají smysl a rozdávají radost nejen mezi našimi kolegy z Prahy, Liberce, Budapešti a Lublaně. Mohu jen doporučit.
Michaela PappováEvent Coordinator, Heureka Group a.s.