Pouzdra pro studenty FIT VUT Brno

Pouzdra na NTB a dokumenty A4

červenec 2024

Studenti FIT VUT v Brně, kteří nastupují v září 2024 do prvních ročníků, se mohou těšit na pozornost, kterou budou moci využívat při svém studiu. Oproti dárkům v minulých let, kterými byly organizéry s kapsou na tablet, jsou to tentokrát praktická pouzdra na notebooky nebo dokumenty. Jako design vyhrály osvědčené IT ikonky v modro-bílém provedení s bledě modrými nitěmi. 

Zajímavost o zakázce

Jak se dá toto pouzdro využít? Jako elegantní složka či jednoduché desky bez ucha, které si dáte jen tak do podpaží, když někam jdete. Pojme notebook o úhlopříčce 13″ nebo se hodí k roztřídění dokumentů na stole. Pouzdro je šité z dvojitého recyklovaného materiálu, aby bylo dostatečně pevné a svůj obsah mohlo ochránit. 

Na šití pouzder pro studenty FIT VUT se podílela také paní Eliška (blonďatá s brýlemi, 55 let), která žije v Hlinsku a má částečný invalidní důchod. Má syna Karla a dceru Kateřinu. Po 25letém manželství se rozvedla pro velké neshody ve výchově. Proto je ráda, že má práci a kolem sebe spoustu dobrých lidí. Do chráněné dílny se dostala přes svou lékařku a pracuje zde už 13 let. Je vyučená elektromechanička a šití ji moc baví.

Věříme, že propagační předměty mohou být jak udržitelné, tak praktické, pohledné a smysluplně vyrobené. Jsme rádi, když může fakulta plnit svou společenskou odpovědnost – směrem k ekologii i k lidem, kteří podporu potřebují. Výsledkem jsou navíc předměty, které skvěle propagují FIT VUT.
Ing. Petr HajdukTajemník fakulty, FIT VUT Brno