Desky s fotografiemi

Desky na NTB / dokumenty A4

květen 2024

Naší radostí je šířit radost prostřednictvím našich výrobků. Tím, že jsou barevné a kvalitně ušité švadlenami v šicí dílně sociálního podniku. A také tím, že jsou z recyklovaného materiálu z textilních zbytků, který je natolik pevný a odolný, že opravdu dlouho vydrží, a tím pádem téměř nevzniká odpad. Tentokrát jsme radost zvíceronásobili, protože jsme na pouzdra na NTB / desky na dokumenty A4 natiskli fotografie, které evokují vzpomínky.

Zajímavost o zakázce

Myšlenka natisknout na naše výrobky fotografie byla dlouho "na stole". Stále nezbýval čas připravit vhodnou koláž a vyzkoušet, jak by vyšel tisk fotek (některých i starých, černobílých) na naši recyklovanou textilii.

Konečně se podařilo a výsledek je zde. Fotografie jsou krásně ostré a výborně vyšly jak černobílé tak barevné. Naše desky na notebooky tak skvěle poslouží namísto fotoalba, které by bylo někde založené.

Pro firmy moc rádi připravíme naše výrobky s fotografiemi třeba z nějaké firemní akce, z teambuildingu, z oslavy firemního výročí, z vánočního večírku nebo třeba průřezové fotografie časovým obdobím firemního nebo týmového vývoje. Koláž fotek můžeme doplnit i nějakým textem, sloganem, heslem... Kreativitě se meze nekladou, stačí, když se s námi spojíte, a něco pěkného společně vymyslíme. 

"V dnešní době, kdy denně vyfotíme desítky fotek mobily, už nezbývá moc času fotky třídit a tisknout, natož nechávat vyvolat, ukládat do papírových fotoalb a vracet se k nim. Fotografie na našich výrobcích s Vámi budou každý den a budou Vám připomínat Vaše nejkrásnější chvíle."
Markéta BrychováZakladatelka značky FOREWEAR