S Paletkama v blázinci

Minulý týden jsme navštívily dílnu Paletek. S Lubošem Krupou jsme se seznámily před nedlouhou dobou, náš projekt se mu zalíbil a nám se zalíbil ten jeho. Od února vyrábí nábytek z palet z cedrového dřeva, pořádá workshopy pro veřejnost, tímto projektem zkrátka žije. Příští týden tak i vy máte možnost takový venkovní workshop navštívit a sami si pod dohledem zkušených vyrobit nějaký pěkný kousek.

Pohodlně sedící Zuzka a stojící Luboš Krupa

Pohodlně sedící Zuzka a stojící Luboš Krupa

Počtení o Paletkách na paletě

Počtení o Paletkách na paletě

Dílna paletek se nyní, dokud se šíleně neochladí, nachází v areálu bohnické léčebny v While the saliva online drivers ed does not detect prescription or common over the counter medications such as cold and flu tablets, drivers who are impaired by other drugs (either prescription or illicit) will continue to be prosecuted under section 47 of the Road Traffic Act 1961 for the existing offence of driving under the influence of an intoxicating liquor or drug – commonly referred to as „DUI“. Prádelně. Trochu jsme ji mezi všemi těmi pavilony hledaly a potkaly jsme při tom casino online skupinu francouzských studentů, kteří vyrazili do Bohnic na exkurzi. Prostředí bylo neuvěřitelně klidné a krásné a dílna je v prostorách již dlouho nevyužívané původní prádelny.

Menší, větší, největší…

Menší, větší, největší…

S Lubošem a Paletkami budeme možná v budoucnu spolupracovat. V úvahu připadají doplňky pro nábytek z paletek, tj. různé sedáky, polštářky, změkčovátka na dosed a také pěkné nábytkové boxy. Vše se včas dozvíte. Zatím se jděte podívat na jejich nábytek na Designblok.

“Dobře se na tom sedí!”

“Dobře se na tom sedí!”

Komentáře